Papier Transferowy PDF Drukuj

TIJ2000 thermok!@ dla jasnych tekstyliów, zapewnia intensywne kolory i są bardzo funkcjonalny w noszeniu. Poprzez użycie termo-znacznika (thermok!) proces przenoszenia obrazu na tkaniny jest bardzo łatwy. Nośnik koloru jest optymalnie osadzony w materiale koszulki i odporny na zniszczenia podczas prania. Papier transferowy TIJ2000 pakowany jest  fabrycznie w paczkach po 10, 50 i 100 arkuszy formatu A4.Niektórzy handlowcy oferują również możliwość zakupu pojedyńczych arkuszy w celu zaznajomienia się z jakością i możliwościami doskonałego papieru do wykonania naprasowanek.Papier transferowy TIJ2000 został doceniony przez setki tysięcy zadowolonych użytkowników i ma doskonałe referencje. Produkt od lat obecny na rynku sprawdzony i przetestowany i w dalszym ciągu udoskonalany ,co pozwala firmie Star Coating przez prawie dekadę być w czołówce producentów tego typu materiałów w Europie.
 

Thermok! jest jedynym ,opatentowanym doskonałym i łatwym sposobem na idealną naprasowankę. Jak tylko zielone kółko zacznie zmieniać kolor na pomarańczowy/brązowy, naprasowanka jest gotowa! Nie ma na rynku lepszego rozwiązania.
 

TIJ2010 (czarny) gwarantuje, że ciemne materiały nie będą miały wpływu na kolor naprasowanki. To oznacza, że wydruk jest w jasnych,żywych,naturalnych kolorach. Papier transferowy TIJ2010 pakowany jest fabrycznie w paczkach po 6 i 50 arkuszy formatu A4. Niektórzy handlowcy oferują również możliwość zakupu pojedyńczych arkuszy w celu zaznajomienia się z jakością i możliwościami doskonałego papieru do wykonania naprasowanek. Papier transferowy TIJ2010 został doceniony przez wiele tysięcy zadowolonych użytkowników i ma doskonałe referencje.Produkt od lat obecny na rynku sprawdzony i przetestowany i w dalszym ciągu udoskonalany ,co pozwala firmie Star Coating przez prawie dekadę być w czołówce producentów tego typu materiałów w Europie.


 
 
Copyright © 2010 StarCoating.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone. Powielanie,kopiowanie w całości jak i we fragmentach treści serwisu,opisów produktów,fotografii i odtwarzanie w środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody zabronione.