Folie
Do drukarek laserowych i kopiarek PDF Drukuj
Szeroka oferta produktowa w zakresie  różnego rodzaju folii (folie samoprzylepne, folie metaliczne srebrne, złote, folie samoprzylepne białe,folie przezroczyste) pakowanych w różnej wielkości opakowania pozwala na zaspokojenie najróżniejszych potrzeb. Większość folii występuje zarówno w formacie A4 jak i A3. W wersji dla kopiarek i drukarek laserowych podstawowym opakowaniem jest 50arkuszy.Wiele folii pakowanych jest w ekonomiczne kartoniki po 100szt. Lata praktyki pokazały,że głównymi odbiorcami folii dla produktów laserowych są przedsiębiorstwa, a zatem dla nich korzystniejsze są duże opakowania. Wysoka jakość produktu pozwala oferować go najbardziej wymagającym użytkownikom.Dostępne na rynku od wielu lat folie Star Coating zostały gruntownie przetestowane przez wymagający rynek i zyskały aprobatę rzeszy użytkowników jako produkty o doskonałym stosunku jakości do ceny.
 
 
 
Więcej…
 
Do drukarek atramentowych PDF Drukuj

Duża oferta produktowa w zakresie różnych folii (samoprzylepne, srebrne, złote, białe, przeźroczyste) pakowanych w różnej wielkości opakowania pozwala na zaspokojenie potrzeb praktycznie każdego użytkownika. Większość folii występuje zarówno w formacie A4 jak i A3 w wersji dla drukarek atramentowych . Wysoka jakość produktu pozwala oferować go najbardziej wymagającym użytkownikom.Folie Star Coating przez lata zostały sprawdzone i przetestowane przez tysiące przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych których pozytywne opinie pozwalają produktom Star Coating przez lata osiągać pozycje w europejskiej czołówce.

 

 

Więcej…
 


Copyright © 2010 StarCoating.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone. Powielanie,kopiowanie w całości jak i we fragmentach treści serwisu,opisów produktów,fotografii i odtwarzanie w środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody zabronione.