O firmie PDF Drukuj

Firma Star Coating została założona w 2000 roku w Szwajcarii. Około 160 pracowników posiadających ogromną specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w każdym sektorze produkcji stanowi o sile finalnego produktu.

Star Coating to nie tylko nazwa. To przede wszystkim marka i wysoka jakość. Specjaliści, ich wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, laboratoria i urządzenia produkcyjne na najwyższym światowym poziomie stały u zarania rozwoju Star Coating. Wiedza i profesjonalizm ludzi tworzących nową markę wzięły się również z doświadczeń nabytych przez nich podczas produkcji wielu produktów dla firmy MESSERLI AG. Wynikiem działań podjętych przez Star Coating jest szeroki wachlarz produktów posiadanych w ofercie. Specjalistyczny papier do foto-wydruków i folie DTP jak i unikalna,doskonała technologia transferowa z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania nabywców, zarówno podczas pracy w biurze jak i w domu. Star Coating realizuje ambitny cel – zostania pierwszym producentem w tej dziedzinie w Europie.

 

 

 Firma Star Coating od wielu lat systematycznie pracuje nad podnoszeniem jakości produkcji oraz rozwijaniem współpracy na nowych światowych rynkach.Potwierdzeniem tego są przyznane certyfikaty oraz systematyczna obecność firmy na najważniejszych światowych branżowych wystawach. 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

Star Coating AG Switzerland
Gewerbestrasse 16
CH-8155 Niederhasli

T +41 (0)44 852 85 85
F +41 (0)44 852 85 99
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Copyright © 2010 StarCoating.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone. Powielanie,kopiowanie w całości jak i we fragmentach treści serwisu,opisów produktów,fotografii i odtwarzanie w środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody zabronione.