Papiery
Foto PDF Drukuj

Jedną z gałęzi produkcyjnych Star Coating jest papier fotograficzny. Oferowany jest w różnych technologiach, formatach i gramaturach. Pakowany jest w ekonomiczne paczki po 50arkuszy jak też w mniejsze po 20kart. Oferowany jest papier o gramaturach od 120g do 290g w formatach A6, A4, A3 w wersjach Glossy / błyszczący/, Semiglossy /półmatowy/, matt /matowy/ ,a także w technologii mikroporowej.

Więcej…
 
Papier Transferowy PDF Drukuj
Papier transferowy Star Coating przemienia białe,pastelowe oraz ciemne i czarne koszulki oraz inne powierzchnie tekstylne (podkładki pod mysz, czapki,szorty...) w atrakcyjne,rzucające się w oczy,przedmioty. Są proste do nałożenia, a efekt jest wspaniały.Głównym zastosowaniem jest transfer wydruków na koszulki.W tym zastosowaniu papier transferowy Star Coating jest rewelacyjny.
Więcej…
 


Copyright © 2010 StarCoating.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone. Powielanie,kopiowanie w całości jak i we fragmentach treści serwisu,opisów produktów,fotografii i odtwarzanie w środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody zabronione.